O společnosti Gerhard Horejsek a spol., s.r.o.

Během více než 30 let naší činnosti jsme museli čelit:
 1)  v roce 1995 požáru prodejny
 2)  v roce 2002 povodni
 3)  v roce 2013 povodni

Z důvodu ničivých povodní jsme se museli 2x stěhovat a momentálně provozujeme naše STAVEBNINY ve vlastním areálu u Terezínské křižovatky.

Součástí naší prodejny STAVEBNIN je také prodejna HUTNÍHO MATERIÁLU a Nákladní kamionová doprava včetně zemních strojů Caterpilar.

Pro zajištění stoprocentního servisu všech našich zákazníků je připraveno 11 profesionálních pracovníků od pondělí do soboty

o-nas.jpeg

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás